Mirë se vini në faqet e internetit tonë!
Procdut

DC 60KW ngarkues Fast

Përshkrim i shkurtër:

DC 60KW ngarkues Fast plotëson standardet evropiane akuzuar për automjetet e reja të energjisë elektrike. kontrollin e pushtetit, duke i akuzuar të menaxhimit, komunikimit të rrjetit dhe funksionet e tjera të përshtatur, të gjitha në një pajisje.

I tërë procesi i akuzuar është nën kontroll inteligjent, duke ofruar gamë të tensionit 150 ~ 500V prodhimit. CCS2 vetme armë akuzuar ofron akuzuar super të shpejtë për një makinë elektrike. CCS 2 armë të dyfishtë akuzuar lejon pagesën e dy automjeteve elektrike në të njëjtën kohë me shpërndarjen e barabartë të pushtetit.

 

Key Features:

 • Fuqia: 60kw
 • Prodhimi aktual: Max.80A
 • Output Voltage: 200 * 750Vdc
 • One Type 2 akuzuar socket
 • Dy CCS2 akuzuar armë
 • Vetë-zhvilluar modul pushtet
 • Në përputhje me OCPP 1.6 (JSON)
 • funksioni RFID
 • Klasa Mbrojtja: IP54
 • Garanci: 2 vjet

 


Features produktit

Parametrat specifikim

Faqet Download

Dyfishtë i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga pluhuri &

Dizajni Double-zgavër për modul, dizajn labirint për rrjedhjen e ajrit, dizajn të dyfishtë i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri.

dizajn profesional ftohje

Bell-goja drejtpërdrejtë ventilim zgjidhje, të siguruar ventilim për modulet, të kontrolluar temperaturën e brendshme, të rritur efikasitetin dhe stabilitetin.

module kryesore

zhvilluar në mënyrë të pavarur të energjisë modul me patentë tona, të miratuar nga organi certifikues 3 parti

Qëndrueshme dhe të besueshme

Përdorni industrisë së komponentëve të lartë dhe modul të lartë të efikasitetit për të siguruar stabilitetin hardware dhe besueshmërinë.

operacion miqësore

Full screen ekran LCD me prekje i statusit të punës, i akuzuar progres, ekuilibër kartë dhe informacione të tjera operacion.

mbrojtja Initiative

BMS thellësi ndërveprim, pjesëmarrja ngarkues aktive në monitorimin gjatë procesit të akuzuar, për të siguruar një akuzuar sigurt.

pushtet të lartë të ngarkuar fast

ngarkuar super të shpejtë: Single output armë 100%, armë të dyfishtë në të njëjtën kohë ngarkon një mesatare prej 50% në armë.

Specifikim

model

DC060K-BE-20

AC nominale Input

  

Fazat / Lines

3 faza + neutral + PE

tension

400 V ± 10%

frekuencë

50Hz

DC Output nominale

  

tension

200 ~ 750V

aktual

Max. 80A

pushtet

60KW

Parametri elektrike

     

Power Faktori

≧ 0.99 (50% ~ 100% load)

Vlera THD

≦ 5% (50% ~ 100% load)

Qëndrueshme Voltage Saktësi

≦ ± 0.5%

Qëndrueshme Saktësi aktual

≦ ± 1%

efikasitet

Max. 94%

Fuqia ndihmëse

12V

Dizajni struktura

         

Material Strehimi

çeliku e galvanizuar

Metoda e instalimit

Floor-stand

Wall-mali Bracket

NA

tarifimit Outlet

Dy armë akuzuar (CCS Combo 2)

Cable Length

7M

LED Treguesi

3 treguesit

LCD Screen

po

Emergjente Stop Button

po

Startup Mode

Plug-and-play / Card RFID / QR Code

RFID Funksioni

po

komunikim

   

Ngarkues vs EV

PLC (DIN 70121: 2014-12)

EN-GATE vs ngarkues

MUND

EN-GATE vs Backend

Ethernet / 4G / WIFI

Protokolli komunikimi

OCPP 1.6 (JSON)

Index Mjedisit

      

Temperatura operative

-30 ° C ~ +50 ° C

Lagështia e punës

5% ~ 95% pa kondensim

Lartësia pune

<2000m

Mbrojtja Grade

IP54

aplikimi Site

Indoor / Outdoor

ftohjes Metoda

ftohjes Fan

zhurmë

≦ 60dB

Mbrojtja Siguria

   

Mbrojtja Multiple

Mbi / Nën mbrojtjen e tensionit, mbrojtja mbingarkesë, mbrojtjen e qark të shkurtër, mbi / nën mbrojtjen e temperaturës, argumentim të mbrojtjes, Surge mbrojtje

KAB

100.000 orë

Siguria standard

IEC 61851-1: 2017, IEC 61851-23: 2014

garanci

1 vjet

Paketa Informacione

    

Dimension produkt

700 * 280 * 1600mm

Paketa Demension

800 * 380 * 1800mm

Pesha neto

190kg

bruto Pesha

230kg

Paketimi i jashtëm

rasti druri

 

DC 60KW ngarkues Fast

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori

  WhatsApp Online Chat!