Mirë se vini në faqet e internetit tonë!
Procdut

AC Single-Faza 7KW Commercial ngarkues

Përshkrim i shkurtër:

ngarkues 7KW komerciale është projektuar për përdorim publik me autentikim RFID. E pajisur me një akuzuar fole të tipit 2, ngarkues është në përputhje me ose tip 1 ose tip 2 kabllo.

Në përputhje me standardet industriale, ngarkues përdorni MID metër certifikuar për të siguruar saktësinë dhe ndërtuar në RCD për të siguruar sigurinë.

Ngarkues mund të jetë i lidhur në një rrjet të akuzuar me ndihmën e EN-GATE portë. Ngarkuesit të shumta publike në një vend mund të integrohet në rrjetin me vetëm një lidhje interneti të komunikimit.

 

Key Features:

 • Fuqia: 7kw
 • Prodhimi aktual: 32A
 • One Type 2 akuzuar socket
 • MID meter certifikuar energji
 • RCD Lloji A + 6MA DC me detektivë
 • Në përputhje me OCPP 1.6 (JSON)
 • funksioni RFID
 • Klasa Mbrojtja: IP54
 • Garanci: 2 vjet

Features produktit

Parametrat specifikim

Faqet Download

Qëndrueshme
dyja kontrollit qark dhe qark të energjisë janë krejtësisht të izoluar. Rritja e kapaciteteve anti-zhurma për të siguruar gjendje të qëndrueshme të punës.

Secure

Ofrojnë mbrojtje krijuese nga hit apo nokaut, në qoftë se kënd prirje është mbi 30 °, njësia do të përfundojë fuqi automatikisht, dështimin raport të sistemit operativ, duke hequr çdo rrezik.

Thjeshtë por i fuqishëm
panel qelqi nevrik dhe me gjithë rasti metalike. Mbrojtje IP65 klasën e lartë se standardi industrial. E thjeshtë dhe elegante e produktit, duke siguruar cilësi brenda dhe jashtë.

i besueshëm
Ndërtuar për mjedisin ekstreme të tilla si -30 ° C akulli dhe bora sezon ose 55 ° C diell të nxehtë dhe të drejtpërdrejtë. Pjesët kryesore të komponentëve të gradës industriale dhe të ofrojë jetën 15-vjeçare projektimit.

Inteligjente
Real-kohë në kërkim, rezervimi, fast akuzuar nëpërmjet aplikimit celular. Opsionet fleksibile të pagesës, duke përfshirë kartën RFID, dhe pagesa të lëvizshme të tilla si PayPal, Alipay, Apple Pay, etj

Kursim energjie

konsumi i energjisë gatishmërisë është pak si 3 ~ 6W, të energjisë të rritur efikasitetin e dy herë se sa produkt i nivelit të njëjtë në treg, duke minimizuar koston operacion.

Specifikim

model

AC7000-BE-24

AC nominale Input

  

Fazat / Lines

1 fazë + netural + PE

tension

230V ± 10%

frekuencë

50Hz

AC Output nominale

  

tension

230V ± 10%

aktual

32A

pushtet

7KW

Dizajni struktura

             

Material Strehimi

PC940 plastike

Paneli perballe

qelqi kalit

Metoda e instalimit

Wall-mali / Floor-stand

Wall-mali Bracket

Jo e nevojshme

tarifimit Outlet

Një i akuzuar socket (Type 2)

Cable Length

No kabllo

LED Treguesi

Jeshile / verdhë / ngjyra e kuqe për status të ndryshëm

LCD Screen

Display i të dhënave akuzuar

Buttons kontakt

4 butona për funksionimin e ekranit

Emergjente Stop Button

po

RFID Funksioni

po

RFID Card

card 2pcs Mifare

njehsor të energjisë

MID certifikuar

RCD

Lloji A + 6mA DC

Index Mjedisit

     

Temperatura operative

 - 30 ~ + 50 ℃

Lagështia e punës

5% ~ 95% pa kondensim

Lartësia pune

<2000m

Mbrojtja Grade

IP54

aplikimi Site

Indoor / Outdoor

ftohjes Metoda

ftohje natyrore

Mbrojtja Security

   

Mbrojtja Multiple

Mbi / Nën mbrojtjen e tensionit, mbrojtja mbingarkesë, mbrojtjen e qark të shkurtër, mbrojtjen e tanishme rrjedhje, argumentim të mbrojtjes, mbrojtjen e rriten, mbi / nën mbrojtjen e temperaturës

KAB

100.000 orë

Siguria standard

IEC 61851-1: 2017, IEC 62196-2: 2016

garanci

2 vjet

Paketa Informacione

    

Dimension produkt

356 * 221 * 136mm

Paketa Dimension

485 * 325 * 202MM

Pesha neto

3.0KG

bruto Pesha

4.5KG

Paketimi i jashtëm

kuti kartoni

Pjesë opsionale

     

Rrjeti Gateway

Ethernet / 3G / 4G të komunikimit

Protokolli komunikimi

OCPP1.6 (JSON)

Kati-stand Shtylla

çeliku e galvanizuar

Type2 -Lloji 2 kabllo

Single-Faza / tre-faza, kabllor 4M

Type2 -Lloji 1 kabllo

Single-Faza, kabllor 4M

Fixed Cable vend të Socket

Type1 ose Tipi 2 Charing armë me kabllo 4M

AC Single-Faza 7KW Faqja ngarkues

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!