Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Shenzhen EN-plus Technologies Co, Ltd, është një teknikë kompani inovative dedikuar për EV industrinë e akuzuar, me seli të vendosura në Shenzhen të Kinës.

Nëpërmjet inovacionit dhe marketingut akumulimit të vazhdueshëm teknik, EN + ka rritur të jetë një furnizues profesional për EV akuzuar objektit dhe zgjidhjet, të aftë të zhvillimit të pavarur nga produkti të dërgimit të produktit.

RASTE PROJEKTIT

Rastet EN + Jashtë 2018-11
Rifresko automjetin, rifreskoni botën. Dream në zemër, këmbët në tokë. Nga Mars 2018, produktet ishin eksportuar në 14 vende / rajone. (Rumania, Polonia, Gjermania, Britania e Madhe, Suedia, Norvegjia, Uruguaj, India, Tajlanda, Korea, Hongkong, Greqia, Argjentina) nga Jun 2018, të kryer si Ngarkuesit dhe platformë cloud mbështetës OCPP 1.6 protokoll komunikimi.
Rastet EN + Jashtë 2018-01
Rifresko automjetin, rifreskoni botën. Dream në zemër, këmbët në tokë. 52 shpërndarë stacionet akuzuar në tregjet jashtë shtetit deri në fund të 2018
EN + në BMW Ekspozita 2017-12-01
Gjatë ekspozitës BMW EV në Rumani në qershor 2017, EN + ishte furnizuesi i vetëm i ngarkuesin EV për ekspozitën. EN + 7kW vetëm faza ngarkues AC dhe 22kW tre faza AC ngarkues u ekspozuan dhe performanca e tyre e shkëlqyer fitoi brohorit madhe. 
Faqja ngarkues në Parking Lot Residential 2018/01/08
ngarkues 7kW shtëpi është projektuar për përdorim familjar, e cila është e pajisur me identifikimin e kartës për të parandaluar vjedhjen e energjisë elektrike. Në parkingun e banimit në Hongkong, EN + ngarkues shtëpi ideale ka ofrojë akuzuar shërbimin për pronarin e BMW X5 PHEV.
WhatsApp Online Chat!